Darbo laikas I - V 07:30 - 16:30
Darbo laikas I - V 07:30 - 16:30
Kaminų sistema Schiedel Absolut

Kaminų sistema (schiedel, absoliut, keranova, kvatro)

Schiedel Absolut - universalus kaminas, kurį galima naudoti su visų rušių kurą naudojančiais katilais, o tai pat kondensaciniais katilais ir katilais su uždara degimo kamera.

Skaityti plačiau
Susisiekite.: +370 653 53115 +370 600 22417
siųsti draugui

Siųsti draugui

Kaminų sistema    (schiedel, absoliut, keranova, kvatro)

Kaminų sistema (schiedel, absoliut, keranova, kvatro)

Schiedel Absolut - universalus kaminas, kurį galima naudoti su visų rušių kurą naudojančiais katilais, o tai pat kondensaciniais katilais ir katilais su uždara degimo kamera.

Gavėjas :

* Privalomi laukai

  arba  Atšaukti

Dalintis Facebook’e
Profesionalus konsultavimas
Pristatymas per
1 d.*
Platus asortimentas
30 d. grąžinimo garantija
prekės aprašymas

Kaminų sistema Schiedel Absolut: naudojant moderniausias technologijas keraminio įdėklo masė sumažinta iki minimumo. Tai leidžia kaminui sušilti ypač greitai ir užtikrinti puikią trauką. Šio kamino blokeliai yra su integruotu izoliaciniu sluoksiu, o keraminių įdėklų ilgis 1,33 m. Tai dar labiau pagreitina kamino surinkimą. Schiedel Absolut - universalus kaminas, kurį galima naudoti su visų rušių kurą naudojančiais katilais, o tai pat kondensaciniais katilais ir katilais su uždara degimo kamera.

Ypatingos savybės:

* ilgalaikis atsparumas kondensato poveikiui;
* degimo temperatūros svyravimai nuo 30ºC iki 400ºC;
* atsparus suodžių užsiliepsnojimui;
* vidiniai vamzdžiai turi didesnį atsparumą korozijai;
* turi vėdinimo sistemą;
* izoliacinis sluoksnis integruotas kamino blokelyje;
* lengvi išoriniai tuščiaviduriai blokai;
* tinka įvairių rūšių kuras;
* tinka naudoti su kondensaciniais katilais;
* tinka naudoti su katilais turinčiais uždarą degimo kamerą;
* ugnies atsparumas 60 minučių;
* preciziškai gaminami blokeliai ir sistema komplektuojama su spec. montavimo skiediniu;
* skersmenys nuo Ø12 iki Ø40;
* keraminis vamzdis atitinka EN-1457 standarto reikalavimams.

Konstrukcija

Pagrindiniai kamino moduliai: kaminas Schiedel Absolut susideda iš išorinio blokelio Absolut ir naujo, technologiškai profiliuoto, keraminio vamzdžio su distanciniais žiedais.

Izostatinis keraminis vamzdis: apvalus, profiliuotas vidinis vamzdis Absolut yra pagamintas, remiantis naujausiais techniniais pasiekimais. Izostatiniu būdu gaminamas keraminis vamzdis atitinka aukščiausiems keliamiems reikalavimais ir užtikrina saugumą bei funkcionalumą. Izostatinis Absolut vamzdis yra ypač lengvas, atsparus rūgštyniam poveikiui bei suodžiu gaisrui.

Išorinis blokelis Absolut: 33 cm aukščio išorinis blokelis Absolut gaminamas iš lengvo betono ir su integruotu izoliaciniu sluoksniu. Kampuose turi armavimui skirtas angas, kurios naudojamos tais atvejais kada reikia papildomai susiprinti kamino konstrukcija. Absolut išorinis blokelis gali užtikrinti ir oro pritekėjimą naudojant agregatus su uždara degimo kamera.

Laikikliai: laikikliai užtikrina keraminių vamzdžių stabilumą.

Kamino užbaigimas: kamino konstrukcija su dengiąja plokšte ir viršutiniu kamino antgaliu (konusu) leidžia atskirti orą reikalinga degimui nuo degimo dujų, be to užtikrina kamino vėdinimą.

Dengiamosios plokštės tvirtinimas: dengiamioji plokštė tvirtinama prie viršutinių išorinių blokelių naudojant specialų tvirtinimų komplektą. Specialūs kaišiai  įkalami į armavimo angas ir dengiamoji plokštė prie jų pritvirtinama varžtais su sandarinimo tarpinėmis.

susijusios prekės
Top prekės
Gamintojai
prenumeruokite naujienlaiškį